Верифицированный профиль
7
Лет опыта
3
Верифицированные рекомендации
7
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
12
Эксклюзивных объектов
9
Рекламная активность
8836
Последний визит на сайт
сегодня

Продажа квартир (7)

  • Mikele
    27 000 $
    1 116 $/м²

    Кривоноса Максима пер., 3

    1 комната
    24 / 13 / 4 м²
    этаж 2 из 5
    1969 год постройки
    сегодня
    Без комісії! Шукаєте квартиру в бюджетному варіанті та в розташуванні центру міста ? Саме така квартира представлена до продажу в Солом'янському районі за адресом: провулок М.Кривоноса 3. Квартира загальною площею 24м2, житловою площею 13м2, кухнею 4м2, розташована на другому поверсі п'ятиповерхового будинку. Житло має хороший житловий стан, зроблено якісний ремонт та повністю облаштовано меблями та технікою....
    Риелтор
  • Mikele
    65 000 $
    989 $/м²

    Кіото ул., 5

    3 комнаты
    66 / 48 / 7 м²
    этаж 10 из 12
    1972 год постройки
    сегодня
    До вашої уваги представлена до продажу простора 3 кімнатна квартира в розвиненій локації Деснянського району, вул. Кіото 5. Квартира розташована на поверсі 10/12 та має двостороннє розташування та хороше функціональне роздільне планування: Загальна площа 68м2 Житлова площа – 48м2 Кімнати: 13м2, 18м2,16м2 Кухня – 7.3 кв. м. Роздільний санвузол з ванною. Широкий коридор розділяє всі три кімнати, є комірка, із спальні вихід на просторий балкон з панорамним видом на...
    Риелтор
  • Mikele
    55 000 $
    926 $/м²

    Жюля Верна бульв. (Ромена Роллана), 13-В

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Никольская Борщаговка
    3 комнаты
    59 / 40 / 7 м²
    этаж 8 из 9
    1971 год постройки
    сегодня
    Без комісії ! Продаж 3 кімнатної квартири у Святошинському районі, бульвар Жуля Верна (Ромена Роллана) 13В, загальною площею 59 м2 Квартира має суміжно- роздільне планування : кімнати - 10м2, 15 м2, 15 м2 та два засклених балкони; суміжний санвузол з ванною. Стан квартири задовільний, повністю мебльована, холодильник, пральна...
    Риелтор
  • Mikele
    82 990 $
    1 189 $/м²

    Юрія Литвинського ул. (Російська), 84

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Новая Дарница
    3 комнаты
    70 / 37 / 9 м²
    этаж 4 из 9
    1985 год постройки
    сегодня
    До вашої уваги представлена до продажу світла простора 3 кімнатна квартира в Дарницькому районі, вул.Ю.Литвинського,84 Квартира розташована на поверсі 4/9 цегляного будинку, та має двостороннє розташування, хороше функціональне роздільне планування: Загальна площа квартири становить 70м2, з яких житлова 37м...
    Риелтор
  • Mikele
    120 000 $
    1 325 $/м²

    Машиностроительная ул., 21

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Шулявская Шулявка
    3 комнаты
    91 / 47 / 14 м²
    этаж 11 из 16
    2006 год постройки
    сегодня
    Без комісії! До вашої уваги представлена до продажу світла простора 3 кімнатна квартира в ідеальній локації Солом'янського району, вул.Машинобудівна,21. Квартира розташована на поверсі 11/16 та має двостороннє розташування в будинку та захоплюючий панорамний вид на Київ. Загальна площа квартири становить 91м2, з яких житлова 47м2 та відокремлена кухня 14м2з виходом на засклену лоджію. Функціональне зручне планування квартири забезпечить вам комфорт: всі кімнати роздільні, два санвузла з ванною та душовою кабіною розташовані в різних сторонах квартири. В квартирі зроблено ремонт...
    Риелтор
  • Mikele
    85 000 $
    1 218 $/м²

    Сапёрное Поле ул., 45

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Лыбедская Нижний Печерск
    4 комнаты
    70 / 41 / 7 м²
    этаж 2 из 9
    1974 год постройки
    сегодня
    Без комісії! Продаж 4 кімнатної квартири з ідеальним розташуванням серед зелені дерев та затишку в самому центрі міста та престижного району Печерськ. Вул., Саперне Поле , 45 , зручний поверх 2/9 , загальна площа квартири 69.8 м2., з додатковими балконами по всьому периметру квартири. Будинок 1974 року. В квартирі три спальних кімнати , загальна прохідна кімната , кухня та роздільний сан.вузол з ванною. Є хороша можливість зробити вдале сучасне перепланування та дизайн на свій смак...
    Риелтор
  • Mikele
    32 000 $
    1 448 $/м²

    Ірини Бекешкіної ул. (Генерала Карбишева), 1/29

    БЕЗ КОМИССИИ Воскресенка
    1 комната
    22 / 12 / 3 м²
    этаж 4 из 9
    1973 год постройки
    сегодня
    Без комісії! Ви в пошуку компактного та затишного житла ? Саме така пропозиція є в продажу : 1 кімнатна квартира, вул.І.Бекешкіної ( Карбишева), 1/29, Дніпровського району. Квартира знаходиться на четвертому поверсі дев'яти поверхового будинку, має площу 22м2. Планування - роздільне : окрема кімната з виходом на засклений балкон...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.